regrese do minulých životů
s komunikací s Vyšším Vědomím

Kvantová regrese Libora Smetany

Luboš Brynda

Kvantová regrese Libora Smetany

Jedná se o zdokonalenou techniku Liborem Smetanou původně od Dolores Cannon, vesmír se stále mění a je potřeba držet krok a stále se posouvat.

Kvantová regresní terapie probíhá v hlubokém uvolnění ve stavu théta. Tímto stavem procházíte vždy, těsně před usnutím a při probouzení. Vaše Vyšší Vědomí vybere určité situace z minulých životů, kterými si projdete a to vám pomůže pochopit nepříjemné události, pocity, strachy, obavy, nemoci, které máte v tomto životě. Vyšší Vědomí vás dokonale zná (zdraví, myšlení, plány, životy) je milující a jedná ve vašem nejlepším zájmu, přesně ví, co máte v tuto chvíli pochopit, abyste se mohli, posunou dál nebo vyřešit to co vás nejvíce zatěžuje. Při následné komunikaci vám odpoví na vaše otázky, které je potřeba si předem připravit. V průběhu regrese se řeší i odpojování všeho co vás negativně ovlivňuje z minulých životů, očištění entit, přisedlíků nebo jiných objektů, které na vás ulpěli a negativně vás ovlivňují a už to není spojené s vaším pochopením, dále lze prověřit i prostředí kde žijete, zda tam je něco, co vás negativně ovlivňuje např. duše, předměty, portály. V případě, že vaší regresi bude negativně ovlivňovat vaše vnitřní temnota, kterou nelze spoutat, lze během regrese i několik takových entit odstranit.

Můžete dostat odpovědi na: 

  • příčiny zdravotních problémů
  • zlepšení kvality života
  • vztahové problémy
  • jakým směrem se vydat
  • příčiny strachů, bolestí, úzkostí
  • proč se mi v životě stále opakují určité situace
  • hledání smyslu vašeho života
  • co vás nyní nejvíce brzdí

 ale i na jiné otázky. 

Pokud máte dojem, že nepotřebujete řešit žádné důležité téma, ale chcete si regresi vyzkoušet jenom jako zajímavý zážitek, je to také v pořádku.

Regrese se může zúčastnit každý od věku 17 let, výjimku tvoří lidé, kteří užívají tlumící léky (antidepresiva, léky na bolest atp.) a nedoslýchaví. 

Úvod

 
 
2022 Všechna práva vyhrazena