regrese do minulých životů
s komunikací s Vyšším Vědomím

Kvantová regrese Libora Smetany

Luboš Brynda

Reference od klientů

(děkuji všem klientům, kteří mi napíší své dojmy z regrese a poskytnou mi tak zpětnou vazbu a ostatním informace o průběhu regrese)

 

Saša


Uběhly už dva týdny, co jsem absolvovala regresi u Luboše Bryndy. Byla to moje celkem třetí regrese, ale u něj jsem byla poprvé. 
Jsem moc ráda, že jsem se rozhodla pro pana Bryndu, protože začátek regrese neprobíhal jako u předchozích regresí a ukázalo se, že velkým přínosem byla jeho nadstavba, znalost odvést negativní entity v regresi. Bez toho by velmi pravděpodobně regrese vůbec neproběhla. Po úvodní části, kdy se p. Brynda seznámil s důvody pro regresi, bylo super, že nekopíroval zcela otázky klienta, ale snažil se jim porozumět a nahlížet na situace z jiných uhlů pohledu, a tím zazněly vhodněji položené otázky nebo otázky zcela nové. Přístup p. Bryndy byl profesionální, přátelský, vytvořil příjemnou atmosféru. 
Nahrávku, kterou jsem obdržela pár dnů po regresi, mám uloženou v mobilu a pouštím si jí několikrát v týdnu před spaním nebo hned po ránu. Mám potřebu si udržovat slova světelných bytostí v paměti. Vím, že posun není možný bez provedení doporučených změn. Bytosti se se mnou nemazlily a nedaly mi téměř žádný čas. Bude to těžké, ale požádala jsem o radu, dostala jsem návod, bez mého přičinění těžko změním svůj život k lepšímu.   
Luboše Bryndu vřele doporučuji,  ráda se k němu vrátím na další regresi.   


 

Henrieta


Aj keď som si myslela, že viem do čoho idem, zažívala som si pocity, o ktorých som nevedela, že existujú. Nebolo by to možné, keby som nevnímala pri terapii pokoj a bezpečné Lubošove sprevádzanie. Počas terapie som si zažila odvádzanie negatívnej entity a pôsobenia svetla, po čom mi zostali pocity ľahkosti, úľavy  a nefalšovanej vďaky za pomoc. Následné Lubošove dopytovanie sa bytostí na otázky, ktoré nemohli odznieť v terapii, mi priniesli odpovede nie len na „ prečo“, ale aj "čo s tým".  Veľmi si cením Lubošov úprimný záujem a potrebu pomôcť. Ďakujem.


 

Adriana


Po terapii se cítím skvěle! Jsem spokojená a užívám si všech informací a rad, co jsem dostala. I přesto, že jsem po pěti minutách našeho rozhovoru začala plakat (což jsem v plánu vůbec neměla :-)) a práskla na sebe velmi osobní věci, tak terapie byla skvělá. Byl jste krásně napojený a vnímavý a chytil jste i moje tempo (nebo naopak) :-) a to mě fakt bavilo. Cítila jsem se dobře a uvolněně. Pro mě, je až neuvěřitelné, jak mi celá regrese, všechny životy, od samého začátku dávaly odpovědi na moje otázky. Bylo to velmi vydařené a pro mě stále, až neuvěřitelné, jak se to krásně všechno poskládalo. Rady jsem dostala a teď už to je jen na mě samotné, jak je využiju. :-)  Moje rozhodnutí jít k Vám bylo správné. Určitě Vás doporučuji!


 

Tomáš


V rychlém sledu jsem si prošel 5 životů, každý byl jiný, ale všechny měly jedno společné - smrt. Strach ze smrti je základní strach, ale nemusí to tak být. Pochopil jsem, že příchod na svět může být těžší než odchod. Bylo mi ukázáno, že každý život má svoji hodnotu a důležitost, v každém životě se dá něco naučit, pochopit. Životy se dají žít v rodinném kruhu, ale i osamoceně. Ani jedno není špatně. Aktuálně se mám více věnovat rodině, mám rezervy a samozřejmě pracovat na sobě. Věřím, že se mi to bude dařit.

V každém případě děkuji za rady a co si z toho odnesu a aplikuji v životě je už jen na mě. Nemyslím si, že jsme se viděli naposled, třeba si někdy dáme opáčko.


 

Hanka


Jen jsem vám chtěla sdělit, že je mi pořád skvěle, samozřejmě ten nádherný pocit lásky a radosti pomalu odezněl, ale všechno je nějak snazší, jasnější a klidnější. Bytosti mi fakt radí, někdy je to legrace, hlavně zpočátku. Léta si dělám mentální léčení v meditaci na představě sebe sama, ale teď je to mnohem silnější a detailnější pokud to vydržím. Uvědomila jsem si, že mi zřejmě odstranily blok na hrudní páteři, lépe se mi dýchá. A pak mi ukázaly jak postupovat v tom léčení.

Snadněji se mi usíná a spím často i 8 hodin. To se mi nestalo už léta. Prostě super!

A také jsem zřejmě vyzrála na noční křeče v nohách. DMSO +hořčíkový olej 80:20 a nemusím jíst ani prášky. A v tom DMSO mám vyluhovanou také tu kouzelnou bylinu. Zkrátka jsem trochu jiný člověk, je mi lehčeji.


 

Andrea


Děkuji ještě jednou za včerejšek ...a nemyslím jenom regresi, ale už od začátku pobyt u vás...přivítání, pocit pohody ve vašem domě a spoustu detailů kterých si všímám  a vnímám a přispějí ke konečnému dojmu. V autobuse jsem ještě zpracovávala spoustu vjemů a emocí, tím že to proberu se svými stejně naladěnými přáteli  to zapadne na své místo. Na co jsem nebyla připravena a pak mne to mooooc pobavilo byl kvantově rychlý rozhovor s Bytostmi. Jen co jste řekl otázku, bleskem byla odpověď a sotva jsem si pomyslela své aha, ale.. už byla odpověď. Ta telepatická komunikace mi moc vyhovuje...jsou v tom emoce, myšlenky a obrazy. A když to shrnu...největší  přínos bylo ujištění seshora, že práce na sobě má smysl a mám si daleko víc věřit nejen v tom že to funguje obecně, že to funguje i mě a že jdu správnou cestou bez zbytečné esoturistiky. Moc se těším na příště na ten posun a nové dobrodružství.


2022 Všechna práva vyhrazena