Kvantová regrese Libora Smetany a technika hlubokého uvědomění, introspekce a kultivace

Reference od klientů

(děkuji všem klientům, kteří mi napíší své dojmy z regrese a poskytnou mi tak zpětnou vazbu a ostatním informace o průběhu regrese)

Marleen
Podstoupila jsem u Luboše a Alenky zástupnou regresi, protože poprvé se nezadařilo. I přesto to bylo fajn a odešla jsem s velikou motivací. Podruhé to ovšem byl fičák. Luboš je profík, který si na nic nehraje, jde na dřeň a má nepředstíraný zájem pomoct.
Alenka je úžasné medium, hodné závisti, i když se to nemá. Bytosti mi mnohé osvětlily, spousta věcí mi docvakla a dost se mi ulevilo.
Děkuji Bytostem za jejich podporu, laskavost a lásku.
Děkuji Luboši a Alenko, že jste. Kdo to nezažil, nepochopí.
Nashledanou příště

Alena
Kvantovú regresnú terapiu Libora Smetany som absolvovala u pána Luboša pred pár dňami.  Aj keď dojmy vo mne stále dozrievajú, už teraz jasne viem, že to bolo správne rozhodnutie a obohacujúca skúsenosť.
Pán Luboš citlivo vníma ľudské potreby i nedostatky. Od úvodného rozhovoru sú patrné bohaté životné i profesionálne skúsenosti. Trpezlivo a s nadhľadom ma sprevádzal celým procesom. Počas  regresie som sa cítila absolútne bezpečne a v dobrých rukách. 
Spoluprácu s pánom Lubošom i techniku Kvantovej regresie Libora Smetany vrelo doporučujem všetkým, ktorí majú úprimný  záujem na sebe pracovať.

Iva
Vše usedá a já jsem velice ráda za možnost regresi u Vás absolvovat.
Po regresi jsem se cítila velice unavená. Věděla jsem, že důvod proč hledám cestu sama k sobě mi může tento druh regrese usnadnit, a proto jsem ji podstoupila. Práci s Vámi mi byla potěšením, máte velice lidský přístup (bez omáček), umíte odhadnout v čem se klient ocitá a klienta nasměrovat, aby pochopil jakou práci na sobě má pomocí "světla" učinit.
Některé hloubky z regrese ještě zpracovávám a vím, že jsou v procesu. Díky vedení jsem pochopila i jakou cestu jsem do teď ušla, co bylo mým stínem, proč jsem nedokázala sebe nevnímat v plném rozsahu... Každým dnem přichází větší úleva a pochopení. Nikoho nemůžu měnit, jen sama sebe a rozpouštět staré vzorce. V rozsahu Vědomí "Já jsem" mi došlo jaké jednání konám zúžená do prožitku svého Ega a zkušeností, které mě tlačily spíš od sebe než k sobě... Už se nebojím vnímat své stavy, po staru jsem je zaháněla myšlenkami jak jsme se tomu naučili v rodině a i ve škole... Teď po regresi čím dál víc věřím své intuici a srdci. Vím, že nejsem nato sama a komunikace s Vyšším Vědomím a světelnými bytostmi, mi může napomoci se ještě více otevřít vlastnímu zkušenostnímu životu, tady a teď.
A jak už jsem psala, proces pokračuje a je jen na mě, do jaké míry v něm budu pokračovat. Není totiž žádný zázrak, aby se stal bez našeho úsilí, pochopení a správné víry. Určitě jsme se neviděli naposledy a děkuji mimo jiné za doporučenou literaturu, ochrany a návody.

Katarina
Regresia prebehla uplne podla instrukcii od Libora Smetanu a vsetko prebehlo v poriadku. Pan Brynda sa detailne venuje priprave, uvodnemu rozhovoru a formulovaniu otazok kladenych bytostiam. Snazi sa na klienta naladit a co najviac ho spoznat, aby sa vedel pocas regresie spravne pytat. Citit z neho skusenosti, pretoze aj pri nejakych utokoch z druhej strany vie hned reagovat a zabezpecit priestor aj klienta. Mozem len odporucit  

Bohumil
Z počátku, při vstupu do minulých životů šlo vše velmi ztuha, ale postupem času se vjemy a vnitřní vidění zesilovaly, vše bylo jasnější a barvitější. Myslím si, že kdyby bylo více času na seznámení se s dalším životem, přes to že při samotné regresi uběhlo mnohem více času, než jsem si uvědomoval, mohlo být poznání dalšího života konkrétnější, s více detaily. Komunikace s bytostmi světla a jejich odpovědi na mé osobní otázky byly pragmatické a smysluplné. Jak také jinak? Dostal jsem darem návod jakým směrem na sobě v budoucnu pracovat, kam směřovat a čeho se vyvarovat.
Přístup a vedení pana Luboše Brandy, bylo příjemné a zcela profesionální, oceňuji jeho komplexní znalosti a trpělivost. Myslím, že s odstupem času si celou regresi rád zopakuji a doufám, že sám sebe poznám mnohem lépe. Je toho tolik, co člověk nejen sám sobě i lidem kolem sebe dluží, může si tímto způsobem uvědomit a má možnost spoustu věcí v životě napravit a pomoci sobě i ostatním.

Lenka
Regrese i Thuik mi vyrazne a zasadne zlepsili zivot, ukazali, kde co jak uchopit a zintenzivnit svou praci. Motivacni slova od Bytosti jsou pro me silna opora a motivace, takovy hnaci motor zvysit kontrolu myslenek, jit jeste dál a hloubeji. Dokonce i pocas regrese jsem si uvedomovala, kde a v jakych situacich me ty vzorce chovani, plynouci z minulosti, ktere mi byly ukazany, jak me ovlyvnuji a podle nich konam. Uz ted se tesim na otevreni dalsich skrin plnych plesnivych kostlivcu, ktere jeste vyhazime. Dekuji Bytostem, Vam i sobe, ze jsem si to dovolila a vzeprela se tomu vsemu, co se me snazilo odradit.

Zuzana
Regresia s Lubošom má pre mňa zásadný význam. Vedela som, že budem plakať, ale že to budú tak očisťujúce slzy, to som netušila. Dostala som absolútne prijatie, úprimný záujem, podporu a bezpečie. To prispelo k môjmu uvoľneniu a pocitu, že som v dobrých rukách. Po očiste od negatívnej entity som pocítila odseknutie niečoho ťažkého a prišla úľava, ľahkosť. Cením si Lubošovu profesionalitu a priateľskú komunikáciu s bytosťami. Vďaka jeho zvedavým otázkam (aj mojím😊), som dostala návody od bytostí svetla, ako ďalej pracovať sama so sebou. Terapia sa stane pre mňa nezabudnuteľnou aj pre stretnutie s milovaným človekom, ktorý je už na druhej strane a umožnila mi dopovedať nedopovedané. Odchádzala som vyrovnaná a povzbudená. Ďakujem za úžasné sprevádzanie, cenné rady a niekedy opäť dovidenia.

Alča
Celkovo u vás to bolo úplne iné kafe, ja som si potom uvedomila, že niektoré veci som si ani nepripravila, asi som si myslela, že to mám spracované, neprišlo mi to dôležité to riešiť, a úplne ste vytiahli také veci, že aj keď som myslela, že ako sa zamýšľam nad sebou, tak nie, takže musím ešte viacej ísť do hĺbky.
Môj dojem je, že u vás to nie je žiadne „šmidli pidli“ (tak nejak to hovorí Libor), ale že sa ide na dreň a že od vás človek odchádza s odpoveďami aj praktickým návodom, čo robiť, že to nie je len ulietavanie si na tom, aké sme svetelné bytosti. Ja som až sama prekvapená, koľko vecí sa vytiahlo na povrch, čo som si vôbec neuvedomila, ešte večer som si doma písala poznámky a proste ten môj úmysel, ktorý som mala, tak sa naplnil na 200%, aj všetky tie rady veľmi oceňujem a odchádzala som úplne s tak príjemným pocitom a aj celkovo tá starostlivosť o klienta, aby sa dobre cítil, proste to miestami aj slová sú málo.

Ondra
Velice děkuji za regresi kterou jsem mohl pod Vašim vedením prožít. Byl to pro mne velmi silný zážitek, který budu ještě dlouho zpracovávat.  Prožitá regrese, rozsáhlý rozhovor před i po a vše ostatní bylo pro mne velkým přínosem. Vyzdvihnout bych chtěl zejména mé očištění od entit,jejich vlivů, negativních energií, technologií, atd. Ukázalo se, že to bylo to co jsem momentálně nejvíce potřeboval a cítím se nyní téměř jako jiný člověk. Mám pocit, že se mi teď otevřelo obrovské množstí možností a cest, které byli dosud blokované a nedostupné. Určitě budu doporučovat kde to jen půjde a těším se, až bude vhodná chvíle, že přijdu zas.

Bára
Chtěla bych Vám moc poděkovat za regresi, kterou jste mě provázel. Bylo to velké uvědomění. Ačkoliv jsem vůbec nečekala, že dojde k napojení, tak se opravdu stalo. Hodně mi k tomu dopomohla Vaše supervize. A to, že máte velký přehled a také vidíte dál. Před regresí jsme si povídali, což bylo podstatné pro další kroky. Zamýšlel jste se nad tématy a psychologicky se snažil k co nejlepšímu výsledku. Cítila jsem se velmi dobře. Čas tak postupoval, že jsem nemohla uvěřit, že jsem byla tak dlouho ve stavu regrese. Otevřela se témata podstatná pro další rozvoj a já vím, že je to jen začátek. Že bez každodenní práce na sobě není možné dojít k tíženému výsledku.
Děkuji Vám moc za Vaše rady a za velmi obohacující setkání.

Saša
Uběhly už dva týdny, co jsem absolvovala regresi u Luboše Bryndy. Byla to moje celkem třetí regrese, ale u něj jsem byla poprvé.
Jsem moc ráda, že jsem se rozhodla pro pana Bryndu, protože začátek regrese neprobíhal jako u předchozích regresí a ukázalo se, že velkým přínosem byla jeho nadstavba, znalost odvést negativní entity v regresi. Bez toho by velmi pravděpodobně regrese vůbec neproběhla. Po úvodní části, kdy se p. Brynda seznámil s důvody pro regresi, bylo super, že nekopíroval zcela otázky klienta, ale snažil se jim porozumět a nahlížet na situace z jiných uhlů pohledu, a tím zazněly vhodněji položené otázky nebo otázky zcela nové. Přístup p. Bryndy byl profesionální, přátelský, vytvořil příjemnou atmosféru.
Nahrávku, kterou jsem obdržela pár dnů po regresi, mám uloženou v mobilu a pouštím si jí několikrát v týdnu před spaním nebo hned po ránu. Mám potřebu si udržovat slova světelných bytostí v paměti. Vím, že posun není možný bez provedení doporučených změn. Bytosti se se mnou nemazlily a nedaly mi téměř žádný čas. Bude to těžké, ale požádala jsem o radu, dostala jsem návod, bez mého přičinění těžko změním svůj život k lepšímu.
Luboše Bryndu vřele doporučuji, ráda se k němu vrátím na další regresi.

Henrieta
Aj keď som si myslela, že viem do čoho idem, zažívala som si pocity, o ktorých som nevedela, že existujú. Nebolo by to možné, keby som nevnímala pri terapii pokoj a bezpečné Lubošove sprevádzanie. Počas terapie som si zažila odvádzanie negatívnej entity a pôsobenia svetla, po čom mi zostali pocity ľahkosti, úľavy a nefalšovanej vďaky za pomoc. Následné Lubošove dopytovanie sa bytostí na otázky, ktoré nemohli odznieť v terapii, mi priniesli odpovede nie len na „ prečo“, ale aj "čo s tým". Veľmi si cením Lubošov úprimný záujem a potrebu pomôcť. Ďakujem.

Adriana
Po terapii se cítím skvěle! Jsem spokojená a užívám si všech informací a rad, co jsem dostala. I přesto, že jsem po pěti minutách našeho rozhovoru začala plakat (což jsem v plánu vůbec neměla :-)) a práskla na sebe velmi osobní věci, tak terapie byla skvělá. Byl jste krásně napojený a vnímavý a chytil jste i moje tempo (nebo naopak) :-) a to mě fakt bavilo. Cítila jsem se dobře a uvolněně. Pro mě, je až neuvěřitelné, jak mi celá regrese, všechny životy, od samého začátku dávaly odpovědi na moje otázky. Bylo to velmi vydařené a pro mě stále, až neuvěřitelné, jak se to krásně všechno poskládalo. Rady jsem dostala a teď už to je jen na mě samotné, jak je využiju. :-) Moje rozhodnutí jít k Vám bylo správné. Určitě Vás doporučuji!

Tomáš
V rychlém sledu jsem si prošel 5 životů, každý byl jiný, ale všechny měly jedno společné - smrt. Strach ze smrti je základní strach, ale nemusí to tak být. Pochopil jsem, že příchod na svět může být těžší než odchod. Bylo mi ukázáno, že každý život má svoji hodnotu a důležitost, v každém životě se dá něco naučit, pochopit. Životy se dají žít v rodinném kruhu, ale i osamoceně. Ani jedno není špatně. Aktuálně se mám více věnovat rodině, mám rezervy a samozřejmě pracovat na sobě. Věřím, že se mi to bude dařit.
V každém případě děkuji za rady a co si z toho odnesu a aplikuji v životě je už jen na mě. Nemyslím si, že jsme se viděli naposled, třeba si někdy dáme opáčko.

Hanka
Jen jsem vám chtěla sdělit, že je mi pořád skvěle, samozřejmě ten nádherný pocit lásky a radosti pomalu odezněl, ale všechno je nějak snazší, jasnější a klidnější. Bytosti mi fakt radí, někdy je to legrace, hlavně zpočátku. Léta si dělám mentální léčení v meditaci na představě sebe sama, ale teď je to mnohem silnější a detailnější pokud to vydržím. Uvědomila jsem si, že mi zřejmě odstranily blok na hrudní páteři, lépe se mi dýchá. A pak mi ukázaly jak postupovat v tom léčení.
Snadněji se mi usíná a spím často i 8 hodin. To se mi nestalo už léta. Prostě super!
A také jsem zřejmě vyzrála na noční křeče v nohách. DMSO +hořčíkový olej 80:20 a nemusím jíst ani prášky. A v tom DMSO mám vyluhovanou také tu kouzelnou bylinu. Zkrátka jsem trochu jiný člověk, je mi lehčeji.

Andrea
Děkuji ještě jednou za včerejšek ...a nemyslím jenom regresi, ale už od začátku pobyt u vás...přivítání, pocit pohody ve vašem domě a spoustu detailů kterých si všímám a vnímám a přispějí ke konečnému dojmu. V autobuse jsem ještě zpracovávala spoustu vjemů a emocí, tím že to proberu se svými stejně naladěnými přáteli to zapadne na své místo. Na co jsem nebyla připravena a pak mne to mooooc pobavilo byl kvantově rychlý rozhovor s Bytostmi. Jen co jste řekl otázku, bleskem byla odpověď a sotva jsem si pomyslela své aha, ale.. už byla odpověď. Ta telepatická komunikace mi moc vyhovuje...jsou v tom emoce, myšlenky a obrazy. A když to shrnu...největší přínos bylo ujištění seshora, že práce na sobě má smysl a mám si daleko víc věřit nejen v tom že to funguje obecně, že to funguje i mě a že jdu správnou cestou bez zbytečné esoturistiky. Moc se těším na příště na ten posun a nové dobrodružství.

 ​Odkazy na videa a další zdroje